Specialus pasiūlymas

Implantacija All on 4  su laikinu protezavimu – viskas įskaičiuota!

Akcija galioja tik iki šio mėnesio pabaigos!

Sveiki

VILNIAUS ODONTOLOGIJOS KLINIKA džiaugiasi galėdama Jums pasiūlyti specialią akciją all on 4 implantacija su laikinu protezavimu - viskas įskaičiuota!

Image

Specialus pasiūlymas

Implantacija All on 4 su laikinu protezavimu – viskas įskaičiuota!

Akcija galioja tik iki šio mėnesio pabaigos!

NEMOKAMA KONSULTACIJA

LAIKINAS PROTEZAVIMAS

IMPLANTŲ MONTAVIMAS

Mūsų pasiūlymas

Nepraleiskite progos pasinaudoti unikaliu pasiūlymu all on 4 implantacijai su laikinu protezavimu! Susisiekite su mumis ir užsisakykite nemokamą konsultaciją jau dabar! Mūsų komanda pasiruošusi atsakyti į visus jūsų klausimus ir padėti atkurti šypseną bei pasitikėjimą.

Image
Image

All on 4

Tai vienas populiariausių dantų implantavimo būdų, leidžiantis per vieną procedūrą atkurti prarastus dantis ir burnos funkcionalumą. Dabar siūlome Jums ypatingą galimybę pasinaudoti šiuo metodu už palankią kainą ir maksimaliai patogiai.

Image

Tik iki mėnesio pabaigos

Kaina all on 4 implantacijos su laikinu protezavimu sumažinta! Vietoj 5500 eurų visus šios procedūros privalumus galite gauti už 4490 EUR.

Image
Image

Profesionalūs gydytojai

Mūsų profesionalūs gydytojai naudoja moderniausius metodus ir technologijas, kad užtikrintų maksimalų efektyvumą ir ilgalaikius rezultatus. Be to, siūlome laikinus protezus, kad galėtumėte iš karto džiaugtis nauja šypsena ir grįžti į kasdienę rutiną.

Image

Akcijos privalumai

Akcija apima visas būtinas procedūras ir medžiagas nepriekaištingai implantacijai, įskaitant konsultaciją, diagnostiką, chirurgines intervencijas, implantų įdėjimą, laikiną protezavimą, taip pat stebėjimą ir priežiūrą.

Image
Užpildykite visus laukus.

Nemokama konsultacija

Užsiregistruok dabar

Imkitės veiksmų dabar ir susigrąžinkite gražią ir sveiką šypseną! Užsisakykite nemokamą konsultaciją dabar ir išnaudokite visas mūsų siūlomas galimybes all on 4 su laikinu protezu – viskas įskaičiuota!

Užpildykite visus laukus.
0
Patirties metų
0
Pacientų pasitikėjimas
0
Implantavimo operacijų
0
Baigtų profesinių kursų

Klinika

Subkortikalinės implantacijos ir periodontologijos institutas, UAB

Įm. kodas : 302666203

Adresas

Vilnius, LT-03116

Lietuva

Banko rekvizitai

SEB bankas

Banko kodas: 70440

LT35 7044 0600 0772 9204

Kontaktai

Vilnius Dental Clinic