Šiuolaikinė odontologija

DANTŲ PROTEZAVIMAS

Mums rūpi ne tik jūsų sveikata. Mums svarbus Jūsų psichologinis komfortas. Naudojame Digital Smile Design technologiją, busite ramūs dėl savo būsimos išvaizdos.

Digital Smile Design

SKAITMENINIS ŠYPSENOS DIZAINAS

DANTŲ PROTEZAVIMAS

Diagnostikos procese mūsų klinikoje naudojame skaitmeninį šypsenos dizainą, taip pat skaitmeninį WAX UP. Tai labai svarbus etapas, apie kurį norime papasakoti.


Procedūra padeda suprasti, ko Jūs norėtumėte ir kaip galime tai įgyvendinti. Nes šypsena turi atitikti ne tik estetinius, bet ir funkcinius reikalavimus. Planavimo etape pašalinamos visos galimos problemos. Matysite galutinį rezultatą, nors gydymas dar neprasidėjo.

CAD/CAM TECHNOLOGIJOS

Jūsų naujos šypsenos dizainas realizuojamas CAD/CAM technologijų pagalba odontologijos laboratorijoje. Speciali freza juvelyro tikslumu šlifuoja bet kokį keramikos gaminį. Virtualus modelis per trumpą laiką taps realybe!

CAD/CAM TECHNOLOGIJOS

ŠIO METODO PRIVALUMAI

Protezavimo PRIVALUMAI

Savo odontologijos klinikoje naudojame pažangiausius diagnostikos ir gydymo metodus, CAD/CAM technologijas, sukuriame patogias sąlygas kiekvienam pacientui ir sprendžiame bet kokio sudėtingumo klinikines problemas.

Pacientas skiria mažiau laiko diagnostikai ir gydymui, iš karto mato galutinį rezultatą, gauna patogiausią dantų gydymo rekomendaciją.

Odontologas ortopedas gali pasiūlyti protezą ar vainikėlį, kuri puikiai atitiks anatominę paciento dantenų sandarą.

Implantologas tiksliai parinks ir sumontuos implantą su didele prigijimo garantija.

Gydytojas ortodontas įkandimo patologijas galės gydyti individualia įranga, o pacientas iškart pamatys, kokia graži bus jo šypsena gydymo pabaigoje.

PROTEZAVIMO būdai

Registracija pas gydytoją

Registracija

Užsiregistruoti pas gydytoją galite internetu užpildę kontaktinę formą. Mūsų administratorė susisieks su jumis ir patikslins priėmimo laiką.
Arba galite skambinti telefonu:

Užpildykite visus laukus.
Užpildykite visus laukus.

REGISTRACIJA PAS GYDYTOJĄ

Registracija

Užsiregistruoti pas gydytoją galite internetu užpildę kontaktinę formą. Mūsų administratorė susisieks su jumis ir patikslins priėmimo laiką.

Arba galite skambinti telefonu:

Užpildykite visus laukus.
Užpildykite visus laukus.

Klinika

Subkortikalinės implantacijos ir periodontologijos institutas, UAB

Įm. kodas : 302666203

Adresas

Vilnius, LT-03116

Lietuva

Banko rekvizitai

SEB bankas

Banko kodas: 70440

LT35 7044 0600 0772 9204

Kontaktai

Vilnius Dental Clinic