Dantų protezavimas

Keraminės laminatės

Tai plonas skaidrus keramikos sluoksnis, kuriuo dengiamas priekinis danties paviršius, dar vadinami mikroprotezais. Dažniausiai laminatės montuojamos ant matomos šypsenos linijos dantų. Jų pagalba galite užmaskuoti emalio dėmes ir nuskilusį dantį, tarpus tarp dantų ir pasiekti „Holivudo šypseną“.

Pagrindinė laminačių užduotis – pakeisti pažeistą emalį ir pagerinti estetinį šypsenos patrauklumą.

Laminatės - greitas ir ilgalaikis būda turėti gražią šypseną

KERAMINĖS LAMINATĖS

Šiuolaikinė odontologija turi daugybę metodų, padedančių lengvai atkurti tobulą šypseną. Vienas iš tokių būdų yra laminatės – specialios keraminės plokštelės, kurios montuojamos tiesiai ant matomų natūralių dantų paviršiaus.

Kam skirtos KERAMINės laminatės

KAM SKIRTOS KERAMINĖS LAMINATĖS

Negražios formos dantys. Laminatės leidžia tai patobulinti, padaryti dantis didesnius ir lygesnius. Kartais, norint pakoreguoti vieną ar kelis nelygius dantis, odontologai rekomenduoja vietoje to, kad 1-2 metus nešioti breketus, montuoti keramines laminates.

Dantų spalvos pakitimas dėl traumos ar dantų gydymo, daug metų trukusio rūkymo ar defekto esančio nuo gimimo.

Dideli tarpai tarp priekinių ir šoninių dantų. Galima juos visiškai paslėpti laminatėmis.

Dideli danties emalio įtrūkimai. Kai mineralizacijos būdu neįmanoma sustabdyti emalio irimo, odontologai rekomenduoja dantį apsaugoti keraminėmis laminatėmis.

Keraminių laminačių PRIEŽIŪRA IR GARANTIJA

  • Sumontuotos keraminės laminatės nesukelia diskomforto, jas lengva valyti, ant jų beveik nesikaupia apnašos. Norint ilgą laiką išlaikyti estetinę išvaizdą, jiems reikia tokios pat kruopščios priežiūros kaip ir kitiems dantims. Taip pat rekomenduojame kartą per metus apsilankyti pas odontologą apžiūrai ir atlikti profesionalią burnos higieną.

  • Keraminių laminačių tarnavimo laikas yra apie 15-20 metų.

KERAMINIŲ LAMINAČIŲ PRIEŽIŪRA IR GARANTIJA

ATSAKOME Į SVARBIAUSIUS KLAUSIMUS apie laminates

Apie laminates visada kyla daug klausymų: „Ar galima klijuoti laminates ant kreivų dantų? „Kas yra liumineriai?“, „Ar galiu užsidėti laminates tik ant 4 viršutinių ir 4 apatinių dantų?“, „Kokias problemas jos išsprendžia?“, „Ar laminatės atrodys kaip dirbtiniai dantys?"

самые важные вопросы про виниры


Išsiaiškinkime kartu su mūsų odontologais ortopedais ir dantų atkūrimo laminatėmis specialistais.

Panagrinėkime tipus: kas yra ortopedinės laminatės? Kokia nauda?

Ortopedinės (keraminės) laminatės gaminamos iš patvarios keramikos, jų montavimas reikalauja kelių vizitų pas ortopedą odontologą: paruošimas ir atspaudų nuėmimas, naujos dantų formos patvirtinimas, tik tada fiksavimas.

Keraminės laminatės gaminamos laboratorijoje iš labai tvirtų ir ilgaamžių medžiagų, kurios savo struktūra yra panašios dantų emaliui. Pagamintos laminatės atrodys taip pat natūraliai kaip jūsų dantys. Ortopedinių laminačių tarnavimo laikas yra apie 15-20 metų.

Kuo skiriasi liuminerai?

Liumineriai (angl. LUMINEERS) tai plonos keramikos (porceliano) laminatės, pagamintos pagal patentuotą amerikiečių kompanijos DenMat technologiją.

Ši medžiaga turėtų būti tvirtesnė nei įprastų keraminių laminačių, tačiau šis pranašumas turi ir trūkumų.

Liumineriai yra beveik nepermatomi ir, nors jie yra apdorojami specialiais dažais pagal dantų spalvą, atidžiau pažiūrėjus, pastebėsite, kad jų išvaizda nenatūrali.  Pavyzdžiui, klasikinės keraminės laminatės gali būti sudarytos iš kelių sluoksnių ir yra peršviečiamos.

Todėl klasikinės laminatės pagamintos iš E-MAX presuotos keramikos yra tobulesnis gaminys. Jų medžiaga tvirtesnė, praleidžia šviesą, turi daug atspalvių, galima pasiekti tinkamą permatomo atspalvio efektą.

А люминиры чем отличаются?

Kokios turėtų būti idealios laminatės? Kaip atrodo kokybiškas darbas?

  • Skaidrus kraštas. Natūralūs dantys yra šiek tiek permatomi danties krašto srityje, todėl turėtų būti tokios ir keraminės laminatės

  • Natūrali dantų forma. Ne kvadratinė, ne kaip dantų protezai.

  • Laminatės mikroreljefas. Gamtoje nėra idealiai lygaus paviršiaus dantų. Laminatė taip pat neturi būti visiškai lygi. Štai kodėl mūsų dantų specialistai naudoja mikroskopą, kad sukurti mikro griovelius ir linijas ant keramikos.

  • Spalva.  Natūralūs dantys nevienodos spalvos - dantis šviesesnis centre, skaidresnis prie krašto, tamsesnis prie dantenų. Mūsų dantų technikai gamindami keraminius užklotus atsižvelgia į visus spalvų niuansus.

  • Sveikos dantenos. Laminatė yra mikroprotezas, dengiantis dantį. Bet jei jis fiksuojamas neprofesionaliai arba nepakankamai tiksliai prigludę kraštai, gali atsirasti dantenos uždegimas.

Какими должны быть идеальные виниры?

Ar galima laminates dėti iškarto be dantų šlifavimo? O gal tai mitas?

Tai nėra mitas, bet atvejis gana retas. Tokio metodo reikalavimai: jokių sąkandimo patologijų, sveiki dantys be ėduonies ir plombų. Atvejis, kada nereikalingas šlifavimas, kai priekinio danties paviršius yra plokščias, reikia pridėti tūrį. Atkreipkite dėmesį, kad visiškai pasiekti savo natūralių dantų spalvą montuojant laminates be dantų šlifavimo nepavyks.

Можно поставить виниры совсем без обточки? Или это миф?

Registracija pas gydytoją

Registracija

Užsiregistruoti pas gydytoją galite internetu užpildę kontaktinę formą. Mūsų administratorė susisieks su jumis ir patikslins priėmimo laiką.
Arba galite skambinti telefonu:

Užpildykite visus laukus.
Užpildykite visus laukus.

REGISTRACIJA PAS GYDYTOJĄ

Registracija

Užsiregistruoti pas gydytoją galite internetu užpildę kontaktinę formą. Mūsų administratorė susisieks su jumis ir patikslins priėmimo laiką.

Arba galite skambinti telefonu:

Užpildykite visus laukus.
Užpildykite visus laukus.

Klinika

Subkortikalinės implantacijos ir periodontologijos institutas, UAB

Įm. kodas : 302666203

Adresas

Vilnius, LT-03116

Lietuva

Banko rekvizitai

SEB bankas

Banko kodas: 70440

LT35 7044 0600 0772 9204

Kontaktai

Vilnius Dental Clinic