Sąkandžio korekcija

METALINIAI breketai

KODĖL METALINIAI

Nepaisant to, kad šiuolaikinėje ortodontijoje naudojamos įvairios medžiagos, tarp jų ir itin estetiškos, įprasti metaliniai breketai išlieka neįtikėtinai paklausūs. Metalinius breketus naudoja daug dažniau nei kitus. Kokia populiarumo priežastis? Viskas akivaizdu: klasika turi daug privalumų, kurių pasiekti safyro, keramikos ir kitomis sistemomis neįmanoma.

METALINIAI BREKETAI

METALINIŲ BREKETŲ PRIVALUMAI

METALINIŲ BREKETŲ PRIVALUMAI

Nebrangus

Pagrindinis ir lemiamas klasikos privalumas – pacientas gali nebrangiai įsirengti metalinius breketus. Palyginti su keraminėmis, o juo labiau safyro sistemomis, tradiciniai metaliniai breketai bus prieinami daugumai pacientų.

Patikimi

Jie naudojami ortodontijoje daug dešimtmečių ir pasitvirtino kaip patikimas ortodontinis aparatas.

Nuspėjamas rezultatas

Ortodontai paprastai turi daugiau patirties dirbant su metaliniais breketais, todėl gydymas metaliniais breketais paprastai yra nuspėjamas.

Lengva priežiūra

Metalas yra patvari medžiaga, todėl klasikiniai breketai pacientui nesukels rūpesčių: nesulūžtų kramtant kietą maistą ir apskritai reikalauja mažiau priežiūros nei breketai iš keramikos ar dirbtinių safyrų.

Greitai

Gydymas metaliniais breketais yra greitesnis. Priežastis yra pačioje konstrukcijoje: metalinis lankas daug geriau fiksuoja dantis reikalingoje padėtyje ir sumažina trintį. Kuo stipriau priveržiamos plokštelės, tuo greičiau išsilygina dantys. 

METALINIŲ BREKETŲ TRŪKUMAI

Metalinių breketų trūkumas yra tik vienas: jie matomi ant dantų, o tai suaugusiems pacientams gali būti nepriimtina. Taip, ir paaugliams, kuriems rūpi kitų nuomonė, ne visada patogu vaikščioti su „geležies gabalais“ burnoje.


Tačiau! Laimei, sveiko gyvenimo būdo mada pakeitė breketų įvaizdį, paversdama juos aksesuaru, liudijančiu norą tapti geresniems, gražesniems, sveikesniems.

METALINIŲ BREKETŲ TRŪKUMAI

Rinkitės tiesius dantis – pasitikėkite profesionalais!

Registracija pas gydytoją

Registracija

Užsiregistruoti pas gydytoją galite internetu užpildę kontaktinę formą. Mūsų administratorė susisieks su jumis ir patikslins priėmimo laiką.
Arba galite skambinti telefonu:

Užpildykite visus laukus.
Užpildykite visus laukus.

REGISTRACIJA PAS GYDYTOJĄ

Registracija

Užsiregistruoti pas gydytoją galite internetu užpildę kontaktinę formą. Mūsų administratorė susisieks su jumis ir patikslins priėmimo laiką.

Arba galite skambinti telefonu:

Užpildykite visus laukus.
Užpildykite visus laukus.

Klinika

Subkortikalinės implantacijos ir periodontologijos institutas, UAB

Įm. kodas : 302666203

Adresas

Vilnius, LT-03116

Lietuva

Banko rekvizitai

SEB bankas

Banko kodas: 70440

LT35 7044 0600 0772 9204

Kontaktai

Vilnius Dental Clinic