Sąkandžio korekcija

Ortodontinės (skaidrios) kapos

Veiksmingas sprendimas sakandžio koregavimui be breketų. Milijonai pacientų visame pasaulyje įvertino nematomų kapų naudą. Kapas lengvai naudoti ir jų nepastebi pašaliniai, todėl jų populiarumas kasmet auga.

SKAIDRIŲ DANGTELIŲ PRIVALUMAI

SKAIDRIŲ DANGTELIŲ PRIVALUMAI

Nepastebimos

Kapos yra skaidrios – jų nepastebi kiti.

Nuspėjamas gydymas

Prieš pradėdami nešioti kapas, pamatysite savo būsimų dantų 3D modelį.

Patogios

Jos pagamintos pagal Jūsų dantis, o kapų kraštai kruopščiai nupoliruoti ir neliečia dantenų – netrina ir nedirgina. Jie pašalinami valgant ir netrukdys valgyti, nenusidažys. Jie pašalinami burnos higienos metu – lengva valyti dantis.

Greitas efektas

Kapų ypatumai veikimo mechanikoje. Jie ištiesina nelygius dantis atgal, slepia sąkandžio patologijas nuo pat gydymo pradžios, pagražina šypseną.

Jokios alergijos

Kapos gaminamos iš specialios medicininės medžiagos, iš kurios gaminami lešelinės, vamzdeliai, silikonai. Jis yra bioinertiškas, todėl neukėlia alergijos. 

Gydo skirtingus atvejus

Tinka tiek paprastiems, tiek sudėtingiems atvejams gydyti. Galima gydyti ir labai sudėtingus atvejus, ruošiantis ortopedijai, reikia žiūrėti individualiai. Galima naudoti mini varžtus, kaip ir breketų sistemoje. Kartais, atsižvelgiant į parodymus, yra galimybė gydyti vieną dantų eilę, nors dažniau gydomos abidvi.

SKAIDRIŲ KAPŲ SAVYBĖS

Pagal užsakymą pagamintos kapos švelniai spaudžia dantis ir judina juos visomis kryptimis, todėl pirmieji rezultatai pastebimi labai greitai.

Kapos yra bespalvės, nepastebimos, pagamintos iš patvarios elastinės medžiagos. Jie naudojami nedidelėms sąkandžio problemoms ištaisyti ir kaip atramos priemonė po breketų nešiojimo.

SKAIDRIŲ KAPŲ SAVYBĖS

KĄ SVARBU ŽINOTI,JEI NUSPRĘSITE GYDYTIS KAPOMIS

KĄ SVARBU ŽINOTI,JEI NUSPRĘSITE GYDYTIS KAPOMIS

Higiena

Pavalgius būtinai reikia išsivalyti dantis, nes kapos yra tokios tikslios, kad jei nevalysite dantų, o tik nuskalausite, jų galite atgal neužsidėti. Nerekomenduojama gerti karštų, saldžių ir dažančių gėrimų.

Drausmė

Kapas privaloma nešioti 22 valandas per parą. Tai būtina. Jie išimami valgio metu, kitaip gali būti pažeisti, ir dantų valymo metu. Likusį laiką jie yra ant dantų. Kas dvi papildomos valandos be kapų gali atidėti gydymą dviem dienom. Jei pametėte ar sulaužėte kapas, būtinai kreipkitės į savo odontologą ir pasigaminkite naujas.

Apribojimai

Nors kapos tinka gydyti įvairius atvejus, pasitaiko ir tokių, kai gydytojas rekomenduoja gydytis breketais.

Registracija pas gydytoją

Registracija

Užsiregistruoti pas gydytoją galite internetu užpildę kontaktinę formą. Mūsų administratorė susisieks su jumis ir patikslins priėmimo laiką.
Arba galite skambinti telefonu:

Užpildykite visus laukus.
Užpildykite visus laukus.

REGISTRACIJA PAS GYDYTOJĄ

Registracija

Užsiregistruoti pas gydytoją galite internetu užpildę kontaktinę formą. Mūsų administratorė susisieks su jumis ir patikslins priėmimo laiką.

Arba galite skambinti telefonu:

Užpildykite visus laukus.
Užpildykite visus laukus.

Klinika

Subkortikalinės implantacijos ir periodontologijos institutas, UAB

Įm. kodas : 302666203

Adresas

Vilnius, LT-03116

Lietuva

Banko rekvizitai

SEB bankas

Banko kodas: 70440

LT35 7044 0600 0772 9204

Kontaktai

Vilnius Dental Clinic